Акція “Тарасова маршрутка”: підсумки

Три "Тарасові маршрутки" (Фото Наталки Бойченко)
Три "Тарасові маршрутки" (Фото Наталки Бойченко)

Про зміст акції та підсумки першого дня можна почитати тут. 10 березня організатори продовжили перетворювати звичайні запорізькі маршрутки на “Тарасові” і про те, як все відбувалось, розказує Наталка Бойченко:

“За другий день ми оформили близько десяти маршруток. Проблеми по розміщенню залишилися ті ж, що спіткали і вчора. Але зазначимо, що відмов сьогодні було не так багато. Щоправда, деякі водії просили отримати дозвіл на розміщення картин, листівок і наліпок у керівництва, боялися брати на себе відповідальність.

За час акції сьогодні ми прикрасили автівки на маршрутах 62, 85 та 26. Окремо хочемо подякувати водію на 26-му маршруті – Юрію. Він довірив нам як свою машину, так і авто своїх колег, які стояли поруч. Також саме на цьому маршруті нам дозволили клеїти на машину ззовні наліпку «Тарасова маршрутка».

Загалом, частіше водії погоджувалися на розміщення саме репродукцій картин у салонах. У більшості маршруток немає програвачів, аби вони могли увімкнути запропоновану нами музику (пісні українських виконавців на тексти Т. Шевченка), тому деякі диски ми віддавали водіям особисто – для прослуховування вдома”.

Всього до акції ми змогли долучити близько 30 маршруток, тож кількісно навіть перевоконали початковий план. На жаль, ідея з музикою виявилась складною в реалізації. Та в цілому, ми задоволені результатом. Найголовніше в будь-якій справі — це люди! І даний проект вкотре довів, що в Запоріжжі справді багато небайдужих і творчих людей, в тому числі, серед водіїв маршруток!

Тож саме зараз логічно подякувати всім, без кого наша культурна авантюра була би неможливою. Перш за все, спасибі тим, хто підтримав ідею інформаційно і матеріально. Гроші на нашу спонтанну акцію ми зібрали за один день! Та діло було напередодні 8 березня, ми боялись, що не встигнемо надрукувати всі необхідні матеріали. Дякуємо рекламному агенству “Акцент-М” і особисто Максиму Червоненку за оперативність і традиційну якість друку. Дякуємо також Вікторії Бойко, що намалювала білу маршрутку з калиновими китицями, в яку ми “посадили” Шевченка і музикантів. Спасибі Андрію Єрмоленко, який надав свої малюнки для нашої акції і директору проекту Тельнюк:Сестри Назару Стригуну за найновіші записи гурту! Спасибі Дмитрові Красову, Максиму Червоненку, Наталці Бойченко, Сані Сергієнку і Юрі Жуку за безпосередню участь в акції: спілкування з водіями, розклейку наліпок і репродукцій, фото з місця подій. Дякую свекрусі Галині Сергієнко, що взяла на себе онуків, поки ми з друзями займались “перетворенням” маршруток, і своїй мамі Тетяні Толстіковій за гарячий і смачний обід:) Спасибі кожному небайдужому водію! Ну, і окрема подяка винуватцю події — Тарасу Шевченку. Йому — багато за що, зокрема хоча би за ці кілька божевільних і натхненних днів і за все це “своєрідне коло” чудових людей!

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *