Чи варто боятись одеських піратів?

Пірат Міха
Пірат Міха

Минулої неділі, 6 лютого, на телеканалі ICTV у шоу “Чудо-люди” показували учасників під номером 4, дуже веселих, безжурних пенсіонерів-піратів! Вони, звісно ж, не проти претендувати на головний приз шоу – 100 тисяч гривень, проте найголовнішим для них було те, що ледь не вся Україна, побачивши цей сюжет, посміхнулася і кожен зажадав поїхати до чудового і такого позитивного міста – Одеси!

Команда "Пузата акула"
Команда "Пузата акула"

Цих романтиків знають майже всі одесити, їх сміливо можна назвати однією з візитних карток “перлини моря”! Вже 9 років, починаючи з 2002 р., їх можна побачити у повному складі, засмаглих, усміхнених, у всеозброєнні, 1 квітня на щорічному карнавалі.

А починалось все так: Володимир Михайленко завжди мріяв зібрати свою команду піратів-романтиків і створити піратський клуб “Пузата Акула” у себе на парадній. Навіть самостійно ходив в образі пірата на карнавал, починаючи з 1996 р. Його мрії збулися, і сьогодні у складі команди “Пузатої Акули” такі пенсіонери-живчики, що молодим в них варто повчитись: не палять, не п’ють та ведуть здоровий спосіб життя:

Романтики-пірати
Романтики-пірати

в минулому ливарник – Леон Бомбардир;
в минулому моряк – Кістлявий Генрі;
в минулому військовий – Хенк; ін.

Костюми, шляпи, майже все, у що вдягнуті пірати, шиє сам капітан Міха. Чи не щодня клуб-музей “Пузата Акула” оновлюється якимись цікавими експонатами. Його вже прикрашає самопальна гармата, а пірати Одеської затоки мріють про власну шхуну, на якій вони б мали змогу ходити курсом “Одеса – порт Лузанівка”!

Якщо ви хотіли б, щоб мрія цих веселих диваків про шхуну здійснилась, проголосуйте за них на сторінці шоу “Чудо-люди”!

Хай про мене скажуть друзі,їм відніше! Слава Україні! ;)

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *