ЛІНА. ІНША АКУСТИКА. Поезія в стилі РОК і не лише…

Ліна. Інша акустикаЦе дивовижна річ! Буває, приходить в голову якась напівбожевільна думка. Ділишся нею з найближчими друзями. Вони моментально підхоплюють її, ще б пак, бо це найближчі друзі! І тепер ви вже разом у полоні спільної ідеї. І чим більше ви про це говорите та думаєте, тим сильніше вона вас захоплює… І світ навколо починає перетворюватись. З’являються люди та можливості, яких не було до того… Наче всесвіту точно потрібно, щоб ви втілили в життя свою ідею! І в такі миті відчуваєш, що справді живеш.

Є такий вислів про те, що “спільне заняття ідіотизмом свідчить про спорідненість душ”. Так ось слово “ідіотизм” я б замінила на слово “творчість”…

Отже, найголовніше і найцікавіше, те, що захопило мене з головою в минулому 2010 році, це підготовка унікального музично-літературного проекту. Унікального в багатьох аспектах. По-перше, це проект в буквальному сенсі колективної творчості, коли кожен учасник пропускає ідею крізь себе, пропонує своє, неповторне бачення матеріалу. В поєднанні таких, здавалося б, різних, іноді зовсім протилежних, бачень змальовується загальна картина, яка часом дивує нас самих. По-друге, ця творчість об’єднала не лише вчителів та учнів нашої школи, які до неї долучились (що, в принципі, для класичного ліцею явище доволі характерне). Цього разу ми вийшли за рамки школи, запропонувавши участь у проекті людям, що виявились до нього небайдужими. Так народилась творча група “Своєрідне Коло”, яка об’єднала всіх цих людей: музикантів, поетів, художників та фотохудожників (власне, ідея вже давно літала в повітрі, ще починаючи з “Шеви”, а може, й раніше)

Цілком логічно, що і презентувати результат нашої творчої співпраці ми вирішили теж на більш високому рівні, бо стало зрозумілим, що наша актова зала не в змозі прийняти всіх бажаючих потрапити на наш захід.

Отже, вперше в Запоріжжі до 80-річчя Ліни Костенко творча група “Своєрідне Коло”, а також “Ламантин” за підтримки Запорізького класичного ліцею представили музично-літературну програму “ЛІНА. ІНША АКУСТИКА . Поезія в стилі РОК і не лише…”

Учасники:

 • Микита Мунтаніол – автор музики, клавішні, вокал
 • Андрій Толстіков – автор музики, гітара, вокал
 • Поліна Сергєєва – вокал
 • Олексій Руднєв – гітара
 • Ігор Ніконов – бас-гітара
 • Альона Сухарь – бандура
 • Сергій Щебликін – труба
 • Олександр Сергієнко – барабани
 • Денис Олійников (“Ламантин”) – автор музики, відеосупровід
 • Юрій Жук – відеосупровід
 • Олександра Сергієнко – керівник проекту, ідеї та вигадки

Захід відбувся 2 квітня 2010 року, о 19.00, у ПК “Кірова” (мала зала).

Відеозвіт про захід (включаючи кадри з запорізького та дніпропетровського виступів, а також з репетицій)

Ось репортажі про цей захід на сторонніх ресурсах:

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *