Надія Ніколаєва. “Невловиме” (фото-літературна зустріч 19 березня 2011)

Надія Ніколаєва. НевловимеТворча група “Своєрідне Коло” запрошує прихильників жанрового фото і вишуканої поезії на зустріч з Надією Ніколаєвою, фотографом, поетесою, журналістом (м. Київ).

Надія є учасником Всеукраїнських фотовиставок (“День”, “Молодь небайдужа”, “Моє місто – моя Європа” тощо) та фестивалів (“Трипільське коло”, “Відкриті небеса”). Також її роботи були представлені на виставці “Мама дома” (Москва).

Надія – справді “ловець невловимого“: мить, застигла в кадрі, промовлятиме віршами. Звичні речі виглядатимуть і звучатимуть по-новому. Для кожного з нас ця зустріч стане приводом дослухатись до світу і свого серця.

В Запоріжжі Надія презентує програму “Невловиме”, яку вже мали нагоду бачити кияни. Зате в нас є можливість першими ознайомитись з частиною авторської фотоекспозиції, яку Надія планує показати київському глядачеві трохи згодом.

Зустріч відбудеться:

19 березня о 17:00 в “Українській світлиці”(Запоріжжя, вул. Лермонтова, 5).

Як знайти: Двоповерхова будівля за універмагом “Україна”. Обійти з правої сторони. Вхід у магазин. Другий поверх. Двері ліворуч. Приміщення ЗОО ВУТ “Просвіта”.

Вхід 15 грн.

Слідкуйте за новинами події на сайті “ВКонтакте”!

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *