Нумо кликати весну! Молодіжна вечірка «Одеські веснянки» (5 березня)

Одним із найцікавіших звичаїв наших предків є закликання весни. У своїх легендах і казках український народ створив світлий образ Весни-дівчини з вінком квітів на буйних косах. Веснянки співаються майже завжди одночасно з танцями та іграми, які мають «закликати» весну та добрий урожай. З сивої давнини у слов’янських народів вважалася першим річним святом весна, і її всюди зустрічали пишно і радісно, з піснями та іграми. В українського народу це свято молодості породило могутній життєрадісний і барвистий, як сама весна, потік ліричної поезії, верхів’я якого сховані в далеких язичницьких часах. Це — звичаєво-обрядові пісні та ігри, що на Наддніпрянщині, Поділлі і Волині мають назву веснянки, а в Галичині — гаївки чи гагілки.
Весна — це чудова пора молодості, зустрічей, товаришування, поетична пора кохання, найніжніших, найліричніших почуттів, а отже й пісень.
Тож ми просто не могли не захотіти провести молодіжну й веселу вечірку, якою б привітали одеситів, гостей міста та всіх українців із початком такої довгоочікуваної пори року!

Першої суботи весни, 5 березня, чекаємо на Вас у будинку театра мод Перуцького (вул. Канатна, 71 / Мала Арнаутська, 37) .

У плані заходу:

  • майстер-клас з українського народного танцю;
  • малюнки на тіло в українському стилі всім охочим;
  • веселі конкурси;
  • любовна поезія від Анатолія Хромова.

А справжньою РОДЗИНКОЮ буде вибухова та екслюзивна дискотека українських хітів різних років та стилів від DJ Dred (всім вже добре відомого, неперевершеного ведучого фестивалю «Захід», МЯЧа, солісту гурту “Мій батько п’є”)!

Дрес код: бажано з елементами українського одягу ( вишиванки, футболки, стрічки, значки, жовто- блакитний одяг (варіації).

А для любих дівчат на нашій весняній вечірці буде проводитися конкурс «Дівчина Весна»!
Для участі вам потрібно буде передати власне сприйняття образу весни через свій одяг (можливо, зачіску, манери, просто красу)! Оригінальність тільки вітається!
Всі присутні будуть допомагати обрати ту дівчину, яка зможе передати образ Весни найближче!
А призом буде студійна фотосесія від професійного фотографа Дмитра Титова!
Тож чекаємо на Вас! Весняного всім настрою!

Початок о 18:00.

Захід проходить за підтримки Християнсько-Демократичної партії України!
Детальна інформація на сайті “ВКонтакте”.

Хай про мене скажуть друзі,їм відніше! Слава Україні! ;)

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *