Про виступ “Своєрідного Кола” на концерті до Дня Незалежності

"Своєрідне Коло"
"Своєрідне Коло" перед виступом

От і лишився позаду День Незалежності. Спочатку ми планували вдруге зібрати “Природний Незалежник”, як минулого року, та врешті-решт вирішили просто приєднатись на правах учасника до концерту, що провели спільними зусиллями організації “Молоді регіони” (в особі Андрія Лободи, директора Обласного центра молоді), “Небо” (в особі Ігоря Артюшенка) та “Сокіл” (в особі Іллі Волошина).
Цей факт співпраці представників ідеологічно протилежних груп особисто мене дуже порадував. Попри значні організаційні негаразди (значна затримка початку, незрозумілий підбір виконавців, технічні проблеми тощо), це був справді позитивний досвід!
Щодо виступу творчої групи “Своєрідне Коло”, то судячи з настрою музикантів і відгуків сторонніх глядачів, він був досить вдалим. Можливо, трохи не вистачало драйву і враження підсилювала ударна установка за спиною барабанщика, який цього разу використовував перкусію, та хлопці вирішили не експериментувати під час виступу. Адже готувались вони до більш акустичного концерту, як начебто спочатку і планувалось. Лише в день виступу ми дізнались, що є барабани і в принципі можна було грати з ними. Та нічого! Тамбурин і яйця (не подумайте нічого поганого) в руках Макса Червоненка було чути добре, цікаві партії басиста Ігоря Ніконова місцями навіть заміняли соло-гітару, приємного нового звучання пісням додала блок-флейта Ксенії Тітової. Загалом Андрій Толстіков і К зіграли п’ять пісень, серед яких вже знайомі публіці “Хай буде легко” (на сл. Л. Костенко) і “Світає” (на сл. Т. Шевченка).
Загалом у вчорашньому концерті взяли участь Олександр Рябко, Анна Юган, Діана Месс, гурт “Дабл Ю” (Харків), “Своєрідне Коло”, “Сучасний ворон”, “Хорта”, “Крапка”. Три останні гурти особисто я з об’єктивних причин, на жаль, послухати не змогла. Щодо перших чотирьох виконавців, то своїми враженнями я поділилась у звіті для журналу “Форсмажор”, який чекатиме на читачів 1 вересня. Якщо дуже коротко, то організаторам слід було б ретельніше добирати виконавців, бо, скажімо, ті ж самі харків’яни зі своєю “інтелектуальною електронікою” були явно не у форматі заходу. Хоч, може, десь у клубі перед зацікавленою публіки їх виступ мав би успіх. Ну, і загалом, хотілося б бачити більшу кількість україномовних виконавців у Запоріжжі! Україні ж бо вже 20 років!
Між іншим, вертаючись до теми “Природного незалежника”. Торік ідея такого заходу так припала до душі деяким творчим особистостям, що цього року вони навіть вирішили організувати свій, тільки вже “природник”, але “незалежний”. Я була дещо шокована, побачивши нашу аватару з минулого року в “зустрічі” абсолютно незнайомих людей. Непорозуміння швидко владнали. Та інцидент змусив замислитись… Раз народ хотів би продовження традиції, то може, все ж таки варто буде наступного року знову зібрати “Незалежник”? Час покаже.
А поки що невеличкий відеозвіт, знятий, на жаль, на “мильницю”.

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *