Рок серед книг

Дмитро Ігнатов, гурт "Без Меж"
Дмитро Ігнатов, гурт "Без Меж"

Цікавий привід для відвідин філіалу № 4 Центральної дитячої бібліотеки Львова вигадали школярам її працівники разом з гітаристом українського прогресів-метал гурту “Без Меж” Дмитром Ігнатовим. 5 лютого 2013 року тут відбувся майстер-клас з електрогітари для юних поціновувачів рок-класики! Діти почули кращі теми з репертуару  AC/DC, Gary Moore, Marilyn Manson, John Petrucci, інструментальні композиції Дмитра Ігнатова, який порадував слухачів також прем’єрним виконанням кавера  “Хай буде шоу!”  (на пісню Queen “Show must go on”), з дебютного альбому гурту “Без меЖ”, який ось-ось має вийти.
Спілкування вийшло справді насиченим: діти багато розпитували рокера про те, як він прийшов у музику, чому обрав гітару і навіть хто його муза. А по завершенню активно брали автографи і фотографувались на згадку про зустріч.

Дмитро роздає автографи
Дмитро роздає автографи

Схоже, це не остання зустріч Дмитра зі школярами в стінах бібліотек, адже він зумів полонити серця не лише хлопців та дівчат, але й організаторів, які неодмінно поділяться досвідом такого заходу з колегами.
Я ж особисто бачу в цьому чудову тенденцію: в добу інформаційних технологій звичайна бібліотека може стати місцем культурної розвіртуалізації, де мистецтво оживає і набуває форми. Виставки, майстер-класи, зустрічі з видатними письменниками, музикантами і художниками, дискусійні клуби — це те, що може дати бібліотекам друге життя.

Увага! Наразі солісту гурту “Без Меж”, Стасу Котляру, потрібна допомога в зборі коштів на операцію з пересадки серця! Реквізити, довідки, новини, перебіг справ — на сайтах ВКонтакте і Facebook.

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *