“Своєрідне Коло” і друзі на “Файно-Фесті” в Запоріжжі

"Своєрідне Коло" на "Файно-Фесті" (фото К. Тітової)

Творча група “Своєрідне Коло” в оновленому складі взяла участь у “Нелитературной встрече № 5” (в рамках “Файно-Фесту” на о. Хортиця в Запоріжжі) 28 липня 2012 року. Цього разу Андрій Толстіков та друзі (Олександр Заблоцький, Михайло Погорнєв і Олександр Сергієнко) підготували 4 пісні. Також на початку виступу Андрій заспівав дві пісні сольно, а я — себто Олександра Сергієнко (не плутати з тезкою-барабанщиком:)) — вперше за багато років почитала зі сцени свої вірші, на які брат ще не встиг написати музику:)

Звісно, вийшло не ідеально, але душевно. Окремо хочеться подякувати звукорежисеру Максу Ливаді. На жаль, досвід відвідин різного роду запорізьких концертів змушував очікувати жахливого звуку. Тож, Максе, приємно, що я помилялась в очікуваннях. І не можна не відмітити організаторів — Наталку Трегубову та колектив спілки “Цинамон”. Чесне слово, абсолюто не хочеться критикувати, бо сама знаю, як непросто щось організувати в нашому місті, цікаве, розумне, добре, вічне:) Тож ви молодці, що крутитесь і організовуєте! А де що не так — і самі знаєте. Ми ж — “Своєрідне Коло” — з радістю підтримаємо ваші ідеї і допоможемо, чим зможемо.

До речі, маємо надзвичайно приємний бонус: на останніх двох відео пісні талановитої і чарівної запорізької дівчини Каті Вінні — справжній бальзам для спраглої прекрасного душі:) Отже, вмощуйтесь зручніше та переглядайте відео з цієї зустрічі.

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *