“ТЕЛЬНЮК: Сестри” в Запоріжжі з програмою “Дорога зі скла”

Сестри Тельнюк, "Дорога зі скла"Творча група “Своєрідне Коло” запрошує запоріжців на презентацію новой програми проекту “ТЕЛЬНЮК: Сестри”, яка вже підкорила слухачів Києва, Львову, Одеси… В травні чекаємо на Сестер у Запоріжжі!

26 травня, 18-00, ДК “Металургів”, вхід 50 грн
Зустріч на сайті “ВКонтакте”

Телефон для замовлення квитків: 068-448-20-58 (Олександра)

Від директору проекту “ТЕЛЬНЮК: Сестри”, Назара Стригуна, про нову програму:

«Дорога зі скла» (музика Лесі Тельнюк, вірші Оксани Забужко) – це музика надії, передана новою українською унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою.

Вірші Оксани Забужко, сучасної видатної української поетеси – є тією потужною силою, якої потребують усі покоління українців і не тільки. Вона, Оксана Забужко, робить Україну впізнаною у світі, розшифровує і передає коди наших предків, їхні голосіння. Забужко – це прорив у літературний Світ. Після випаленої «совком» землі – її голос це потужний паросток сили і надії в сучасній літературній мові.

Сестри Тельнюк (заслужені артистки України та лауреати премії імені Василя Стуса) така ж могутня сила в сучасній музичній культурі. Сестри разом з Оксаною – без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у поетично-музичний елітний проект під назвою «Дорога зі скла».

Аналогій проекту немає не лише в Україні, але й у Світі. В даному випадку можна сміливо заявити про ексклюзивність та унікальність проекту. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти , що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення.
«Дорога зі скла» – музика для зачаття нового здорового українського покоління. У ній закладені інтелектуальні та героїчні коди наших предків: сила, любов, здоров’я, віра, незламність.
«Дорога зі скла» – це не етно, це не фолк, це не рок!
Це – ОЧИЩЕННЯ КРОВІ.
Це – «TRANSFUSIONS: Sisters»!

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *