З Новим 2013 роком!

Як завжди, напередодні святкування Нового року виникає непереборна сверблячка підбиття підсумків.

Минулий рік виявився багатим на події та враження. В першу чергу, ці події вкотре переконали, що думки мають чарівну властивість ставати реальністю. Наприклад, сестер Тельнюк ми хотіли запросити в Запоріжжя ще пару років тому. Але цієї весни все склалось якнайкраще і навіть несподівано для нас самих. Лише поцікавившись (на майбутнє!) на ВКонтакті, а що, власне, потрібно для організації концерту в нашому місті, ми не помітили як вже обговорюємо з Назаром Стригуном деталі презентації нової програми сестер Галини і Лесі Тельнюк у Запоріжжі. Їхня “Дорога зі скла” стала для нас цінним досвідом, на цій “дорозі” ми зустріли дивовижних людей, світлих, щирих, свідомих, справжніх митців, позбавлених непотрібного пафосу, але таких, що знаходяться у постійному пошуку і не зупиняються на досягнутому, все вище і вище піднімаючи планку собі та своїм шанувальникам…

Незбагненним чином доля звела нас із виконавчим директором громадського руху “Не будь байдужим!” Оксаною Левковою. Колись, кілька років тому, надихнувшись їхніми акціями, ми зрозуміли, що і як треба робити для популяризації українських мови, музики, літератури, культури, бізнесу — та чого завгодно! І вже потім були наші “Sheva Foreva”, “Ліна. Інша акустика” тощо. А цього року, тепер уже за підтримки НББ, “своєрідне коло небайдужих людей” міста Запоріжжя до Дня української мови і писемності провели захід “Українською прикольніше!” І відтепер ми маємо багато планів щодо спільних цікавих проектів з рухом НББ, це й не дивно, адже ми єдині у переконаннях та в способах дії!

Напевно, найбільшим надбанням 2012 року для нас були знайомства з творчими особистостями та об’єднаннями! Порадувала співпраця зі Спілкою української молоді Запоріжжя, ТО “Стихія”, спілкою “Цинамон”, тусовкою “Нелитературных встреч”, і багатьма іншими. Ми час від часу брали участь в квартирниках, літературниках та інших заходах. А на завершення року — зібрали яскравих запорізьких музикантів у благодійному концерті на підтримку Станіслава Котляра “Хай буде шоу!”

Дещо з того, що планувалось рік тому, не вдалося здійснити. Але, певно, ідеї мають краще визріти.

Друзі, дякуємо всім, хто був з нами в минулому році, хто надихав і критикував, підтримував і сумнівався, радував і засмучував! Нехай прийдешній 2013 рік стане для всіх нас роком поступу, натхнення, успіху, здійснення найнахабніших мрій! Здоров’я всім вам! Будьмо разом! І Творімо Світ із Любов’ю!

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *