Задзеркалля: Україна у відображеннях

Надія Ніколаєва на відкритті персональної фотовиставки у м. Смілі (Черкаська обл.)
Надія Ніколаєва на відкритті персональної фотовиставки у м. Смілі (Черкаська обл.)

Таку назву має перша персональна фотовиставка Надії Ніколаєвої, фото-поетичну зустріч з якою творча група “Своєрідне Коло” влаштовувала у березні цього року.
Ось що розказує про цю виставку сама Надія: “Світлини для цього я збирала кілька років у різних містах — і у великих на зразок Києва чи Дніпропетровська, і у маленьких, як Біла Церква чи Білгород-Дністровський. Усі фото — у відображеннях: в калюжах, ставках, вітринах тощо. Виставка відкрилась на День незалежності у Смілі (Черкаська обл.). Взагалі я б хотіла показати її у декількох містах. Дуже мене здивувало і потішило те, що виставка, присвячена Україні, зовсім випадково (шляхом кількох перенесень відкриття через непередбачувані обставини) відкрилась у день 20-річчя незалежності. Ніхто не планував цього, це просто такий збіг. У приміщенні виставкового центру разом з моєю відкрилась виставка місцевого фотохудожника-мандрівника Олега Анасенка. Він представив світлини з далеких подорожей. Потім казали, що наші виставки мали гарний маркетинговий хід (поєднання фотографій з подорожей Україною і з подорожей світом), але цього теж ніхто не планував. Так само, як ніхто не знав і про майбутню присутність на відкритті виставки фактично усіх місцевих ЗМІ (телебачення, радіо, преса, інтернет-сайт).”
Подивитись на “Україну у відображеннях” в культурно-просвітницькому центрі “Світанкова зоря” мешканці Сміли зможуть орієнтовно до кінця вересня.
Репортаж агенції телевізійних новин (ТРК “Сміла TV”).

Вас також може зацікавити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *